airBaltic skrydžiai į Briuselį


Oro linijų bendrovė „airBaltic“ priklauso Latvijai, tai latvių oro linijos, kasmet aptarnaujančios milijonus žmonių iš įvairiausių pasaulio šalių. „AirBaltic“ kryptys yra į daugiau nei 50 Europos ir kitas pasaulio šalis, todėl pasirinkus šią oro linijų bendrovę, tikrai rasite jums reikiamus lėktuvo bilietus. Žinoma, dažnai tiesioginiai skrydžiai į tam tikras šalis nevyksta, tačiau pasirūpinę lėktuvo bilietais iš anksto, vos su vienu persėdimu galėsite pasiekti jums reikiamą lokacijos vietą.
Vienas iš populiariausių skrydžių yra Vilniaus – Briuselio kryptis.

Pigūs „airBaltic“ skrydžiai iš Briuselio į Vilnių

Pigūs „airBaltic“ skrydžiai į Briuselį vykdomi kiekvieną savaitę iš įvairių oro uostų, ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos, Anglijos bei kitų. Labai populiarūs airBaltic skrydžiai iš Briuselio į Vilnių. Skrydžių į įvairias pasaulio šalis padaugėja šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu, kai emigrantai grįžta namo, o turistai lekia į įvairiausias pasaulio šalis, norėdami patirti kažką naujo, turiningai praleisti atostogas.

Pigūs skrydžiai vykdomi:

  • pigūs „airBaltic“ skrydžiai į Briuselį iš Vilniaus;
  • pigūs „airBaltic“ skrydžiai į Briuselį iš Kauno;
  • pigūs „airBaltic“ skrydžiai į Briuselį iš Rygos.

Su „airBaltic“ pigūs skrydžiai būna tada, kai žmogus nusiperka lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat su „airBaltic“ pigiausi skrydžiai būna, kai oro linijos paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu metu už dar mažesnę kainą.