airBaltic skrydžiai į Londoną


Oro linijų bendrovė „airBaltic“ priklauso Latvijai, tai latvių oro linijos, kasmet aptarnaujančios milijonus žmonių iš įvairiausių pasaulio šalių. „AirBaltic“ kryptys yra į daugiau nei 50 Europos ir kitas pasaulio šalis, todėl pasirinkus šią oro linijų bendrovę, tikrai rasite jums reikiamus lėktuvo bilietus. Žinoma, dažnai tiesioginiai skrydžiai į tam tikras šalis nevyksta, tačiau pasirūpinę lėktuvo bilietais iš anksto, vos su vienu persėdimu galėsite pasiekti jums reikiamą lokacijos vietą.

„AirBaltic“ skrydžiai į Londoną

„AirBaltic“ skrydžiai į Londoną iš Vilniaus ir Rygos vykdomi kiekvieną savaitę. Skrydžiai vyksta iš tarptautinių Vilniaus ir Rygos oro uostų. Su „airBaltic“ skrydžiai į Londoną iš Rygos ir Vilniaus dažnesni būna šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu, kai žmonės skrenda į miestą, norėdami susipažinti su šio miesto istorija, pasivaikščioti Londono gatvėmis, pažinti vietinių žmonių gyvenimą, tradicijas bei kultūrą. Anglijos sostinė – gyvybingas ir pašėlęs miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius turistų iš įvairių pasaulio kampelių. Jis pasižymi ne tik lankytinais objektais, gražiais tiltais, parkais, bet ir pramogomis. Pramogos Londone yra skirtos įvairaus amžiaus žmonėms, kuriems patinka įdomiai leisti savo laisvalaikį. Pasirinkite skrydžius iš jums patogių oro uostų ir aplankykite miestą bet kuriuo metų laiku.

Pigūs su „airBaltic“ skrydžiai į Londoną būna tada, kai žmogus nusiperka lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat pigūs „airBaltic“ Ryga – Londonas arba Vilnius – Londonas skrydžiai būna, kai oro linijos paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu metu už dar mažesnę kainą.