airBaltic skrydžiai iš Rygos


Oro linijų bendrovė „airBaltic“ priklauso Latvijai, tai latvių oro linijos, kasmet aptarnaujančios milijonus žmonių iš įvairiausių pasaulio šalių. „AirBaltic“ kryptys yra į daugiau nei 50 Europos ir kitas pasaulio šalis, todėl pasirinkus šią oro linijų bendrovę, tikrai rasite jums reikiamus lėktuvo bilietus. Žinoma, dažnai tiesioginiai skrydžiai į tam tikras šalis nevyksta, tačiau pasirūpinę lėktuvo bilietais iš anksto, vos su vienu persėdimu galėsite pasiekti jums reikiamą lokacijos vietą.

„AirBaltic“ tiesioginiai skrydžiai iš Rygos

„AirBaltic“ skrydžiai iš Rygos vykdomi kiekvieną savaitę iš tarptautinio Rygos oro uosto. Su „airBaltic“ skrydžiai iš Rygos dažnesni būna šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu, kai žmonės skrenda į įvairias pasaulio šalis, norėdami pamatyti kaip jose vietiniai švenčia Kalėdas, Naujuosius metus bei patys turiningai praleisti laisvalaikį. Viena populiariausių krypčių su „airBaltic“ Ryga – Berlynas. Berlyną turistai renkasi norėdami susipažinti su šio miesto istorija, pasivaikščioti Vokietijos sostinės gatvėmis, aplankyti muziejus ir kitas lankytinas vietas, iš ties vertas dėmesio.

Pigūs su „airBaltic“ skrydžiai iš Rygos būna tada, kai žmogus nusiperka lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat su „airBaltic“ pigūs skrydžiai būna, kai oro linijos paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu metu už dar mažesnę kainą.