airBaltic skrydžiai iš Vilniaus


Oro linijų bendrovė „airBaltic“ priklauso Latvijai, tai latvių oro linijos, kasmet aptarnaujančios milijonus žmonių iš įvairiausių pasaulio šalių. „AirBaltic“ kryptys yra į daugiau nei 50 Europos ir kitas pasaulio šalis, todėl pasirinkus šią oro linijų bendrovę, tikrai rasite jums reikiamus lėktuvo bilietus. Žinoma, dažnai tiesioginiai skrydžiai į tam tikras šalis nevyksta, tačiau pasirūpinę lėktuvo bilietais iš anksto, vos su vienu persėdimu galėsite pasiekti jums reikiamą lokacijos vietą.

„AirBaltic“ tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus

„AirBaltic“ tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus ir Rygos vykdomi kiekvieną savaitę iš tarptautinių Vilniaus ir Rygos oro uostų. Su „airBaltic“ skrydžiai iš Vilniaus dažnesni būna šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu, kai žmonės skrenda į įvairias pasaulio šalis, norėdami pamatyti kaip jose vietiniai švenčia Kalėdas, Naujuosius metus bei patys turiningai praleisti laisvalaikį.

Pigūs su „airBaltic“ skrydžiai iš Vilniaus būna tada, kai žmogus nusiperka lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat su „airBaltic“ pigiausi skrydžiai būna, kai oro linijos paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite svajonių šalį jums patogiu metu už dar mažesnę kainą.