airBaltic kontaktai


„AirBaltic“ kontaktai yra reikalingi kiekvienam žmogui, pasirinkusiam šią oro linijų bendrovę. Jeigu skrendate su „airBaltic“, sužinokite visą informaciją, kurios jums gali prireikti planuojant kelionę, taip pat kelionės metu.

„AirBaltic“ bilietų kasos

Žmonės lėktuvo bilietus perka jiems patogiausiu būdu. Šiuo metu, XXI amžiuje, pats populiariausias ir optimaliausias sprendimas – lėktuvų bilietai internetu. Vis dėlto, dėl tam tikrų priežasčių, bilietus ne visada įmanoma nusipirkti internetu, todėl kitas variantas – bilietų pirkimas oro uoste. Bilietų kasos matysis vos įėjus į oro uostą, iš kurio žadate skristi.

Pateikiame bilietų pirkimo galimybes:

„AirBaltic“ check in internetu

„AirBaltic“ check in internetu – tai paslauga, populiariausia tarp jaunimo. Užsisakyti lėktuvo bilietus internetu galite bet kurioje vietoje, bet kuriuo paros metu. „AirBaltic“ registracija internetu yra nemokama, atliekama vos per kelias minutes. Keleiviai gali pasirinkti skrydį į daugelį pasaulio miestų. Prieš užsisakydami skrydį, paieškokite pigių lėktuvo bilietų tam, kad atostogos kainuotų dar pigiau.

„AirBaltic“ check in mobiliuoju telefonu

„AirBaltic“ check in mobiliuoju telefonu – žmonėms, nuolat kažkur skubantiems ir lekiantiems. Užsisakyti lėktuvo bilietus galėsite labai paprastai, mobiliojo telefono su internetiniu ryšiu pagalba. Naudodamiesi šia paslauga sutaupysite laiko, nereikės sumokėti registracijos oro uoste mokesčio bei laukti ilgose eilėse, norint nusipirkti lėktuvo bilietus.

„AirBaltic“ registracija oro uoste

„AirBaltic“ skrydžio registracija oro uoste – tai pats seniausias ir visiems žinomas būdas. Šiuo metu juo naudojasi mažiau žmonių nei prieš dešimt metų, kadangi optimaliausia galimybė, užsisakyti lėktuvo bilietus internetu. Primename, kad rezervuodami lėktuvo bilietus oro uoste, turėsite susimokėti 10 eurų rezervacijos mokestį.

Kontaktai dėl „AirBaltic“ klausimų

Turite klausimų dėl bilietų rezervacijos, skrydžio atšaukimo, bagažo gabenimo ar kitų aktualių dalykų? Nedvejodami skambinkite mums telefonu +370 5 2080000. Jus dominančiais klausimais pakonsultuosime lietuvių, anglų bei rusų kalbomis!