airBaltic lėktuvų parkas


„AirBaltic“ – tai nacionalinė oro linijų bendrovė, priklausanti Latvijai. „AirBaltic“ oro linijos buvo įkurtos 1995 m. rugpjūčio 28 dieną. Tais metais Latvijos valstybė sudarė sutartį su SAS, o pirmieji skrydžiai buvo pradėti vykdyti tų pačių metų spalio 1 d. Pirmasis oro linijų lėktuvas, pakilęs tuo metu – Saab 340. Šiuo metu „airBaltic“ oro linijos kiekvienais metais aptarnauja milijonus žmonių, kurie skraido į pačias įvairiausias pasaulio šalis.

„AirBaltic“ lėktuvų parkas
Šiuo metu „airBaltic“ lėktuvų parkas yra atnaujintas ir itin modernizuotas. Skrydžių bendrovė pasirūpino savo klientais ir investavo į naujus lėktuvus iš ties nemažą sumą pinigų. „AirBaltic“ lėktuvai skraido į įvairias pasaulio šalis, daugiau nei 50 krypčių, todėl pasirinkę oro linijų bendrovės paslaugas, būsite užtikrinti, kad nuskrisite ne tik greitai, bet ir patogiai. „AirBaltic“ kėdės yra minkštos, pritaikytos ilgiems skrydžiams, todėl keliautojai skrydžio metu nepavargsta, gali ramiai skaityti knygą arba mėgautis vaizdu pro langą.

„AirBaltic“ lėktuvai yra įvairių dydžių ir modelių. Vieni talpina daugiau žmonių, kiti mažiau. Daugiau žmonių talpinantys lėktuvai, dažniausiai, yra siunčiami į tolimesnes pasaulio šalis.