airBaltic rankinis bagažas


Keliaujant į įvairias pasaulio šalis, bagažas yra labai svarbus elementas bet kurioje kelionėje. Norint, kad atostogos būtų vykusios, jokiu būdu nereikia prisikrauti nereikalingų daiktų tam, kad nebūtų sunku nešti. Taip pat prisidėję per daug bagažo, turėsite susimokėti papildomą mokestį, todėl prieš keliaudami į šalį, pasižiūrėkite koks oras bus jūsų kelionės metu ir pasiimkite tik reikalingiausius daiktus.

„AirBaltic“ rankinis bagažas

Oro linijų bendrovė „airBaltic“ leidžia kiekvienam keleiviui, išskyrus kūdikius, į lėktuvo saloną pasiimti rankinį bagažą. Jo dydis ir vienetai priklauso nuo to, kurio tipo bilietą nusipirksite. Įsigijus Basic ir Premium bilietus, į lėktuvo saloną galėsite pasiimti 1 rankinio bagažo vienetą (šio „airBaltic“ rankinio bagažo išmatavimai: 55x40x20 cm). Jeigu nusipirksite Business bilietą arba jeigu esate PINS VIP narys, į lėktuvo saloną galėsite pasiimti netgi du rankinio bagažo vienetus. Išmatavimai yra tokie patys, kaip ir skrendant su Basic arba Premium lėktuvo bilietais.

„AirBaltic“ rankinio bagažo taisyklės

  • „AirBaltic“ rankinis bagažas – skysčiai gali būti gabenami ne didesniuose nei 100 ml talpos indeliuose;
  • Šie talpos indeliai turi būti įdėti į vieną permatomą maišelį, kuris turi būti ne didesnis nei 1 l talpos. Plastikinis maišelis turi būti užklijuotas;
  • Šis „airBaltic“ bagažas turi būti pateiktas patikrai.

„AirBaltic“ rankinis bagažas lėktuve turi būti laikomas po kėde, kuri yra priešais keleivio sėdynę. Taip pat skrendant su „airBaltic“, bagažas gali būti padėtas viršutinėje lentynoje, esančioje virš keleivio.

Su „airBaltic“ bilietai kainuos pigiau, jeigu jais pasirūpinsite iki skrydžio pradžios likus pusei metų. Taip pat „airBaltic“ dažnai pateikia pigius paskutinės minutės pasiūlymus, bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir aplankykite jums patinkantį miestą patogiu metu už mažesnę kainą.