airBaltic skrydžio atidėjimas


Su oro linijomis „airBaltic“ skrydžio atidėjimas įmanomas, tačiau jisai priklauso nuo įsigyto bilieto tipo. Keleiviai gali rinktis netgi 3 bilietų tipus: Basic, Premium arba Business. Žinoma, kiekvienas bilietas kainuoja skirtingai, todėl pasidomėkite iš anksto ir nusipirkite lėktuvo bilietus už jums prieinamą kainą. Bilietų su „airBaltic“ registracija yra labai paprasta – bilietus registruoti galite internetu, mobiliuoju telefonu ir oro uoste. Paieškokite pigiausių lėktuvo bilietų ir už skrydį sumokėkite dar mažiau.

„AirBaltic“ skrydžio atidėjimas

Su „airBaltic“ skrydžio atšaukimas gali būti atliekamas užpildžius tam tikrą formą. Prašymas, norint atšaukti skrydį, turi būti atsiųstas adresu: reservations@airbaltic.com

Basic – nusipirkus šį bilieto tipą, būsite tikri, kad su juo mokesčio už lėktuvo bilietą jūs neatgausite. Tačiau, sumokėti oro uosto mokesčiai yra grąžinami. Norėdami atgauti pinigus pateikite prašymą per vieną mėnesį, nuo rezervuoto bilieto datos.

Premium – skrydžio atšaukimas leidžiamas bet kuriuo metu. Atšaukdami bilietus, oro linijų bendrovės taikomas bilieto grąžinimo mokestis – 100 eurų už bilietą.

Business – „airBaltic“ skrydžio atidėjimas/atšaukimas yra nemokamas. Tai galite padaryti bet kuriuo paros metu.

Prieš bandant atidėti arba atšaukti lėktuvo bilietus, iš anksto apie tai pasidomėkite „airBaltic“ internetiniame puslapyje ir išsiaiškinkite viską, kad susiję su bilietų keitimu.