airBaltic skrydžio keitimas


Su oro linijomis „airBaltic“ skrydžio keitimas įmanomas, tačiau jisai priklauso nuo įsigyto bilieto tipo. Keleiviai gali rinktis netgi 3 bilietų tipus: Basic, Premium arba Business. Žinoma, kiekvienas bilietas kainuoja skirtingai, todėl pasidomėkite iš anksto ir nusipirkite lėktuvo bilietus už jums prieinamą kainą. Keliaujant su „airBaltic“, bagažas, dažniausiai, yra nemokamas. Žinoma, norėdami pasiimti papildomų daiktų, už juos tikrai turėsite sumokėti.

„AirBaltic“ skrydžio keitimas

Su „airBaltic“ skrydžio keitimas gali būti atliekamas užpildžius tam tikrą formą. Ši prašymo forma yra patalpinta internete, todėl ją susiradę, skirkite šiek tiek laiko ir užpildykite labai atidžiai.

Basic – nusipirkus šį bilieto tipą, būsite tikri, kad su juo „airBaltic“ skrydžio datos keitimas neįmanomas. Tačiau, yra viena išeitis – pasikeisti datą galėsite, jeigu užsisakydami bilietą kartu įsigijote ir skrydžio keitimo garantiją. Ši galimybė yra pati optimaliausia tiems žmonėms, kurie nėra įsitikinę ar nusipirkę lėktuvo bilietą, tikrai juo pasinaudos.

Premium – „airBaltic“ skrydžio keitimo mokestis, įsigijus šį lėktuvo bilieto tipą – 50 eurų, skrendant į vieną pusę. Pasirinkus „airBaltic“ bilietų keitimas yra ganėtinai brangus, todėl rekomenduojame rinktis Business bilietų tipą – su juo bilietų keitimas yra nemokamas.

Business – „airBaltic“ bilietų keitimas, nusipirkus Business lėktuvo bilietą yra visiškai nemokamas. Pasikeisti lėktuvo bilietą galima bet kuriuo metu, o tai taip pat nieko nekainuos.

Prieš bandant pakeisti arba atšaukti lėktuvo bilietus, iš anksto apie tai pasidomėkite „airBaltic“ internetiniame puslapyje ir išsiaiškinkite viską, kad susiję su bilietų keitimu.