Informacija apie bilietus


„AirBaltic“ – tai nacionalinė oro linijų bendrovė, priklausanti Latvijai. „AirBaltic“ oro linijos buvo įkurtos 1995 m. rugpjūčio 28 dieną. Tais metais Latvijos valstybė sudarė sutartį su SAS, o pirmieji skrydžiai buvo pradėti vykdyti tų pačių metų spalio 1 d. Pirmasis oro linijų lėktuvas, pakilęs tuo metu – Saab 340. Šiuo metu „airBaltic“ oro linijos kiekvienais metais aptarnauja milijonus žmonių, kurie skraido į pačias įvairiausias pasaulio šalis.

Informacija apie bilietus

„AirBaltic“ bilietų kainos būna labai įvairios. Jeigu turistai perka lėktuvo bilietus iki skrydžio datos likus maždaug pusei metų, už juos turi galimybę susimokėti žymiai mažiau, nei mokėtų iki skrydžio likus porai dienų. Taip pat „airBaltic“ dažnai paskelbia itin pigius bilietus, bilietus su akcija, kurių kaina yra iš ties maža. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir nusipirkite jums reikiamus lėktuvo bilietus dar pigiau.

„AirBaltic“ bilietų grąžinimas

Basic – nusipirkę šį bilieto tipą, būsite tikri, kad mokesčio, norint grąžinti lėktuvo bilietą, jūs neatgausite. Tačiau, sumokėti oro uosto mokesčiai yra grąžinami. Norėdami atgauti pinigus pateikite prašymą per vieną mėnesį nuo rezervuoto bilieto datos.

Premium – skrydžio atšaukimas leidžiamas bet kuriuo metu. Atšaukus bilietus, oro linijos taiko bilieto grąžinimo mokestį – 100 eurų už bilietą.

Business – „airBaltic“ skrydžio atidėjimas/atšaukimas yra nemokamas. Tai galite padaryti bet kuriuo paros metu.

Su „airBaltic skrydžiai“ vykdomi kiekvieną dieną į pačias įvairiausias pasaulio šalis, ne tik iš Latvijos, bet ir iš kitų oro uostų. Platesnė informacija apie bilietus pateikiama „airBaltic“ internetiniame tinklapyje: www.airBaltic.com