Registracija airBaltic skrydžiui


„AirBaltic“ – tai nacionalinė oro linijų bendrovė, priklausanti Latvijai. „AirBaltic“ oro linijos buvo įkurtos 1995 m. rugpjūčio 28 dieną. Tais metais Latvijos valstybė sudarė sutartį su SAS, o pirmieji skrydžiai buvo pradėti vykdyti tų pačių metų spalio 1 d. Pirmasis oro linijų lėktuvas, pakilęs tuo metu – Saab 340. Šiuo metu „airBaltic“ oro linijos kiekvienais metais aptarnauja milijonus žmonių, kurie skraido į pačias įvairiausias pasaulio šalis.

Registracija „airBaltic“ skrydžiui

Registracija „airBaltic“ skrydžiui yra labai paprasta. Užsiregistruoti lėktuvo bilietus galite netgi keliais būdais. Pateikiame pagrindinius skrydžių registravimo būdus.

„AirBaltic“ check in internetu

„AirBaltic“ check in internetu – tai paslauga, populiariausia jaunimo tarpe. Užsisakyti lėktuvo bilietus internetu galite bet kurioje vietoje, bet kuriuo paros metu. „AirBaltic“ registracija internetu yra nemokama, atliekama vos per kelias minutes. Keleiviai gali pasirinkti skrydį į daugelį pasaulio miestų. Prieš užsisakydami skrydį, paieškokite pigių lėktuvo bilietų, kad atostogos kainuotų dar mažiau.

„AirBaltic“ check in mobiliuoju telefonu

„AirBaltic“ check in mobiliuoju telefonu – žmonėms, nuolat kažkur skubantiems ir lekiantiems. Užsisakyti lėktuvo bilietus galėsite labai paprastai, mobiliojo telefono su internetiniu ryšiu pagalba. Naudodamiesi šia paslauga sutaupysite laiko, nereikės sumokėti registracijos oro uoste mokesčio bei laukti ilgose eilėse, norint nusipirkti lėktuvo bilietus.

„AirBaltic“ registracija oro uoste

„AirBaltic“ skrydžio registracija oro uoste – tai pats seniausias ir visiems žinomas būdas. Šiuo metu juo naudojasi mažiau žmonių nei prieš dešimt metų, kadangi optimaliausia galimybė – užsisakyti lėktuvo bilietus internetu. Primename, kad rezervuodami lėktuvo bilietus oro uoste, turėsite susimokėti 10 eurų rezervacijos mokestį.