Skrydžiai su airBaltic


„AirBaltic“ – tai nacionalinė oro linijų bendrovė, priklausanti Latvijai. „AirBaltic“ oro linijos buvo įkurtos 1995 m. rugpjūčio 28 dieną. Tais metais Latvijos valstybė sudarė sutartį su SAS, o pirmieji skrydžiai buvo pradėti vykdyti tų pačių metų spalio 1 d. Pirmasis oro linijų lėktuvas, pakilęs tuo metu – Saab 340. Šiuo metu „airBaltic“ oro linijos kiekvienais metais aptarnauja milijonus žmonių, kurie skraido į pačias įvairiausias pasaulio šalis.

Skrydžiai su „airBaltic“

Skrydžiai su „airBaltic“ vykdomi kiekvieną dieną iš įvairių oro uostų. Nors „airBaltic“ yra Latvijos oro linijų bendrovė, tačiau jinai vykdo skrydžius ir iš Lietuvos bei kitų Europos oro uostų. Pigūs skrydžiai su šia oro linijų bendrove būna labai dažnai. Svarbiausia nepraleisti pateikiamų pigių pasiūlymų ir juos nusipirkti pirmiems. Stebėkite kokias nuolaidas ar akcijas siūlo „airBaltic“ ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu metu už mažesnę kainą.

„AirBaltic“ skrydžiai studentams

Su „airBaltic“ skrydžiai studentams yra iš ties viliojantys. Oro linijų bendrovė siūlo kiekvienam studentui, kuriam dar nėra sukakę 25 metai, užsisakyti lėktuvo bilietą už fiksuotą kainą, pasiimti registruotą bagažą ir pasileisti į nuotykių kupiną kelionę. Tai iš tie optimalus variantas, kadangi kiekvienas studentas gali pakeisti skrydžio datą be jokių papildomų mokesčių. Su „airBaltic“ akcija bilietams, kiekvienas jaunuolis gali pamatyti savo svajonių šalį jam patogiu metu.