airBaltic akcijos


Latvijai priklausanti „AirBaltic“ aviakompanija – tai nacionalinė oro linijų bendrovė. ,,AirBaltic” yra regioninės oro linijos, o tai reiškia, kad pagrindinis akcijų savininkas – Latvijos valstybė. Tarptautinis Rygos oro uostas yra yra pagrindinis „AirBaltic“ oro uostas ir didžiausias Baltijos šalyse. Lietuvoje aviakompanijos bazės yra Vilniuje ir Palangoje.

,,AirBaltic” oro linijos – tai bene punktualiausios oro linijos, kurios siekia plėsti skrydžių tinklą į Rytus ir Vakarus, skraidina žemomis kainomis. „AirBaltic“ oro linijos buvo įkurtos 1995 m. rugpjūčio 28 dieną. Tais metais Latvijos valstybė sudarė sutartį su SAS (Skandinavijos oro linijomis), o pirmieji skrydžiai buvo pradėti vykdyti tų pačių metų spalio 1 d. Pirmasis oro linijų lėktuvas, pakilęs tuo metu – Saab 340. Šiuo metu „AirBaltic“ oro linijos kiekvienais metais aptarnauja milijonus klientų, kurie skraido į pačias įvairiausias pasaulio šalis. Tai sparčiai auganti aviakompanija, vidutinis keleivių vietų užimtumas auga kasmet. 

„AirBaltic“ akcijų sąlygos

„AirBaltic“ skrydžių bilietams akcijos taikomos labai dažnai. Kiekvienas turistas gali nusipirkti pigius lėktuvo bilietus su akcija ir aplankyti savo svajonių šalį už mažesnę kainą. „AirBaltic“ lėktuvų bilietų kainos yra konkurencingos lyginant net su kelionių autobusu, traukiniu ar laivu kainomis. Aviakompanija siūlo ne tik tiesioginius, bet ir jungiamuosius skrydžius. Sekite naujienas ir nepraleiskite progos įsigyti paskutinės minutės „AirBaltic“ bilietų, nes skrydžiai už mažą kainą parduodami itin greitai! 2018 m. ,,AirBaltic” pradėjo vykdyti skrydžius naujomis kryptimis – Sočis, Kaliningradas, Almata, Bordo, Gdanskas, Lisabona, Splitas, Malaga, Talinas– Londonas, Talinas–Stokholmas, Talinas–Oslas. Norėdami sužinoti visas skrydžių kryptis ir daugiau informacijos apie kelionę, apsilankykite https://skrendu.lt/lt/cheap-flights/airbaltic-airlines 

Bilietų kainos

Pigiausi ,,AirBaltic” skrydžiai, bilietai su nuolaida prasideda nuo keliolikos eurų. Oro linijų bendrovė rūpinasi savo klientais, todėl stengiasi parūpinti lėktuvo bilietus kuo geresnėmis kainomis. 

,,AirBaltic’’ lėktuvų bilietams nuolaidos taikomos palyginti dažnai. Kartais akcija taikoma tik konkrečių krypčių skrydžių bilietams (tiek tiesioginiams, tiek jungiamiesiems skrydžiams). Sekite akcijų pasiūlymus ir šansus rasti pigų bilietą į norimą šalį padidinsite. Didelė tikimybė, kad skrydį su nuolaida galite įsigyti ir iš tuo metu siūlomų krypčių.