airBaltic akcijos


„AirBaltic“ – tai nacionalinė oro linijų bendrovė, priklausanti Latvijai. „AirBaltic“ oro linijos buvo įkurtos 1995 m. rugpjūčio 28 dieną. Tais metais Latvijos valstybė sudarė sutartį su SAS, o pirmieji skrydžiai buvo pradėti vykdyti tų pačių metų spalio 1 d. Pirmasis oro linijų lėktuvas, pakilęs tuo metu – Saab 340. Šiuo metu „airBaltic“ oro linijos kiekvienais metais aptarnauja milijonus žmonių, kurie skraido į pačias įvairiausias pasaulio šalis.

„AirBaltic“ akcijos

Su „airBaltic“ akcijos taikomos labai dažnai. Kiekvienas turistas gali nusipirkti pigius lėktuvo bilietus su akcija ir aplankyti savo svajonių šalį jam patogiu metu už mažesnę kainą. Taip pat „airBaltic“ akcija vadinami paskutinės minutės bilietai, kurie yra iš ties pigūs. Nepraleiskite „airBaltic“ pigių bilietų pasiūlymų ir nusipirkite juos nieko nedelsę, kadangi bilietai už labai mažą kainą parduodami itin greitai.

„AirBaltic“ akcija studentams

Su „airBaltic“ skrydžiai studentams yra iš ties viliojantys. Oro linijų bendrovė siūlo kiekvienam studentui, kuriam dar nėra sukakę 25 metai, užsisakyti lėktuvo bilietą už fiksuotą kainą, pasiimti registruotą bagažą ir pasileisti į nuotykių kupiną kelionę. Tai iš tie optimalus variantas, kadangi kiekvienas studentas gali pakeisti skrydžio datą be jokių papildomų mokesčių. Su „airBaltic“ akcija bilietams, kiekvienas jaunuolis gali pamatyti savo svajonių šalį jam patogiu metu.

Jeigu dažnai skrendate su „airBaltic“ – bilietų išpardavimas jums tikrai ne naujiena. Oro linijų bendrovė rūpinasi savo klientais ir stengiasi parūpinti lėktuvo bilietus kuo geresnėmis kainomis. Nepamirškite akcijų grupiniams bilietams – jeigu keliausite su 8 ir didesne žmonių grupe, gausite iš ties daug nuolaidų ir puikių pasiūlymų.