airBaltic skrydžių tvarkaraštis iš Rygos


„AirBaltic“ – tai nacionalinė oro linijų bendrovė, priklausanti Latvijai. „AirBaltic“ oro linijos buvo įkurtos 1995 m. rugpjūčio 28 dieną. Tais metais Latvijos valstybė sudarė sutartį su SAS, o pirmieji skrydžiai buvo pradėti vykdyti tų pačių metų spalio 1 d. Pirmasis oro linijų lėktuvas, pakilęs tuo metu – Saab 340. Šiuo metu „airBaltic“ oro linijos kiekvienais metais aptarnauja milijonus žmonių, kurie skraido į pačias įvairiausias pasaulio šalis.

„AirBaltic“ skrydžių tvarkaraštis iš Rygos

„AirBaltic“ skrydžių tvarkaraštis iš Rygos ir į jį pasipildo nuolatos. Skrydžiai vykdomi kiekvieną dieną, o jų padaugėja šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu. Per šventes daugelis turistų nori pamatyti kaip tam tikrose šalyse yra švenčiamos Kalėdas ar Naujieji metai, o vasarą tikisi iš ties turiningų ir įdomių atostogų. Pasižiūrėkite kokie „airBaltic“ skrydžių tvarkaraščiai bus jūsų planuojamos skrydžio datos metu ir įsigykite pigius lėktuvo bilietus iš anksto.

Rygos oro uosto tvarkaraštis

„AirBaltic“ tvarkaraštis Ryga – X (kita pasaulio šalis) yra atnaujinamas nuolatos. Iš Rygos su „airBaltic“ vykdomi skrydžiai žymiai dažnesni nei iš kitų oro uostų. Taip pat iš Rygos ir į ją skrenda labai daug lėktuvų, priklausančių „airBaltic“ oro linijoms, kadangi ši bendrovė priklauso Latvijos oro uostui. Jeigu jums reikiamu metu nevykdomi su „airBaltic“ skrydžiai iš Vilniaus, rinkitės skrydžius iš Rygos oro uosto ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu laikotarpiu.
„AirBaltic“ tvarkaraštis: https://www.airbaltic.com/lt/tvarkarastis
Žiūrėdami skrydžius su „airBaltic“ PDF formatu, turėkite omenyje, kad skrydžiai atnaujinami kartą per savaitę. Bet kokia informacija, įvesta į PDF formatą, yra tiksli tik tuo momentu, todėl nenustebkite, jeigu „airBaltic“ tvarkaraštis po poros savaičių bus pasikeitęs.