airBaltic skrydžių tvarkaraštis iš Vilniaus


„AirBaltic“ – tai nacionalinė oro linijų bendrovė, priklausanti Latvijai. „AirBaltic“ oro linijos buvo įkurtos 1995 m. rugpjūčio 28 dieną. Tais metais Latvijos valstybė sudarė sutartį su SAS, o pirmieji skrydžiai buvo pradėti vykdyti tų pačių metų spalio 1 d. Pirmasis oro linijų lėktuvas, pakilęs tuo metu – Saab 340. Šiuo metu „airBaltic“ oro linijos kiekvienais metais aptarnauja milijonus žmonių, kurie skraido į pačias įvairiausias pasaulio šalis.

„AirBaltic“ skrydžių tvarkaraštis iš Vilniaus

„AirBaltic“ skrydžių tvarkaraštis iš Vilniaus ir į jį pasipildo nuolatos. Skrydžiai vykdomi kiekvieną dieną, o jų padaugėja šventinėmis gruodžio dienomis, taip pat vasaros sezonu. Per šventes daugelis turistų nori pamatyti kaip tam tikrose šalyse yra švenčiamos Kalėdas ar Naujieji metai, o vasarą tikisi iš ties turiningų ir įdomių atostogų. Pasižiūrėkite kokie „airBaltic“ skrydžių tvarkaraščiai bus jūsų planuojamos skrydžio datos metu ir įsigykite pigius lėktuvo bilietus iš anksto.

„AirBaltic“ žiemos tvarkaraštis Vilniuje: https://www.airbaltic.com/lt/tvarkarastis
Žiūrėdami skrydžius su „airBaltic“ PDF formatu, turėkite omenyje, kad skrydžiai atnaujinami kartą per savaitę. Bet kokia informacija, įvesta į PDF formatą, yra tiksli tik tuo momentu, todėl nenustebkite, jeigu „airBaltic“ tvarkaraštis Vilniuje po poros savaičių bus pasikeitęs. Tikslų laiką ir skrydžio datą sužinosite tik užėję į internetinį tvarkaraštį, kuris atnaujinamas nuolatos.

Jeigu jus domina ir kitokia apie „airBaltic“ informacija, ją galite susirasti oro linijų bendrovės internetiniame tinklapyje: www.airBalti.com