Bilietai airBaltic skrydžiams


„AirBaltic“ – tai nacionalinė oro linijų bendrovė, priklausanti Latvijai. „AirBaltic“ oro linijos buvo įkurtos 1995 m. rugpjūčio 28 dieną. Tais metais Latvijos valstybė sudarė sutartį su SAS, o pirmieji skrydžiai buvo pradėti vykdyti tų pačių metų spalio 1 d. Pirmasis oro linijų lėktuvas, pakilęs tuo metu – Saab 340. Šiuo metu „airBaltic“ oro linijos kiekvienais metais aptarnauja milijonus žmonių, kurie skraido į pačias įvairiausias pasaulio šalis.

„AirBaltic“ pigūs bilietai

Su „airBaltic“ pigūs skrydžiai būna tada, kai žmogus nusiperka lėktuvo bilietus iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat pigios bilietų kainos būna tada, kai „airBaltic“ paskelbia paskutinės minutės pasiūlymus arba pateikia bilietus su akcija. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite savo svajonių šalį jums patogiu metu už dar mažesnę kainą.

Bilietai su „airBaltic“ skrydžiams iš Lietuvos

Bilietai su „airBaltic“ skrydžiams iš Lietuvos visus metus išlieka daugiau ar mažiau panašūs, išskyrus šventines gruodžio dienas, kai į užsienį vyksta turistai arba gyvenantys užsieniečiai grįžta aplankyti savo gimtinės. Taip pat bilietai yra šiek tiek brangesni atostogų periodu – liepą bei rugpjūtį, kai šalys sulaukia didžiausio turistų skaičiaus iš viso pasaulio.
Bilietų kainos į su „airBaltic“ iš Vilniaus taip pat yra gana brangios perkant juos likus vos kelioms dienoms prieš skrydį, kai keleiviai nebeturi kito pasirinkimo ir moka bet kokią kainą už galimybę lėktuvu pasiekti savo tikslą.

Įsigykite pigius lėktuvo bilietus ir keliaukite su „airBaltic“ į įvairias pasaulio šalis už mažesnę kainą!